Nasze produkty

Marka DREWNOWELOVE wzięła się z miłości do naturalności. Po prostu.

Banał? Dla wielu na pewno. Jednak głęboko wierzyMY w to, że najwspanialszą marką PREMIUM jest naturalność, z której czerpiemy czystą przyjemność.

Łąki, a na nich kwiaty, zioła i owady. Lasy, a w nich dzikie zwierzęta, ptaki, grzyby, drzewa. Jeziora i morza, a w nich ryby i inne bajkowe stworzenia. Góry, których szczyty głaszcze wiatr, a głębiny skrywają kamienie mineralne i szlachetne. Niebo, a na nim ptaki, obłoki, miliony gwiazd, słońce i księżyc. Wreszcie cały kosmos. Piękno w najczystszej postaci!

Dokładamy wszelkich starań, abyście nie tylko to zobaczyli, ale również dotykając naszych produktów - poczuli i zaprosili piękno natury do codziennego życia.

Kochamy drewno, ponieważ jest czasem malowane, pachnące, tak nieoczywiste w dotyku, ale przede wszystkim – trwałe. Dzięki bogactwu właściwości stanowi wdzięczny materiał do obróbki oraz najlepszy sposób na uwiecznienie inspiracji, których źródło bije z natury. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się dary Matki Ziemi zatrzymać w drewnianych rzeczach codziennego użytku.

W ofercie DREWNOWELOVE znajdziecie (na razie) drewniane notesy, kolczyki i bransoletki z motywami czerpanymi z otaczającego świata: roślin, zwierząt, wód, skał i przestworzy. Tworzymy je po to, by cieszyły Wasze oczy i serca, służąc jak najdłużej.

Drewniane produkty malujemy farbą ochronną, dzięki czemu są odporne na czynniki atmosferyczne i plamy. Używamy do tego wyłącznie certyfikowanych lakierów, co sprawia, że nasze przedmioty są bezpieczne - również dla osób z wrażliwą skórą. Pozostałe materiały, których używamy – stal chirurgiczna, bawełniany sznurek do chwostów czy bransoletek, szklane koraliki – także starannie dobieramy.

Wybrane przez Was produkty umieszczamy w ozdobnych, eleganckich pudełkach. Na życzenie pakujemy Drewnowelove artykuły również na prezent. Byś miłością do drewna i natury mogła dzielić się z Ważnymi dla Ciebie osobami!

 


Ekipa Drewnowe Love

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl